Kamil Tomaszewski

"

Adept uważności, z wykształcenia poligraf, z zawodu operator DTP, drukarz, introligator. Aktualnie handlowiec

“Agnieszkę poznałem w 2015 roku podczas rozmowy wprowadzającej przed kursem MBSR, na który skierowały mnie pokrętne koleje losu. Od razu dała się poznać jako osoba wyrozumiała, ciepła i niebywale szczerze uśmiechnięta. Uważam również, że jest to typ osoby, od której dobro wręcz promienieje i uderza prosto w serce. Ma w sobie taki niezwykle rzadko spotykany talent, że patrząc na nią człowiek aż chce się oduśmiechnąć, bo ona prawie zawsze się uśmiecha.

Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z praktykami mindfulness. Ani ja, ani dziesiątki, czy setki innych ludzi – uczestników kursu czy spotkań otwartych – do których mówiąc, po prostu trafia. I daje każdemu tyle swobody, ile potrzebuje, aby stopniowo móc się odnaleźć na nowo. I nie tam, gdzieś w czymś co minęło. I nie tam gdzieś w czymś, co ma nastąpić. Potrafi pomóc odnaleźć się Tu i Teraz. Bez pośpiechu, oczekiwań czy samooceny. Najzwyczajniej i najprościej – w tym, co jest.

Cała przygoda z uważnością, jaką dzięki niej odbyłem i jaką odbywam każdego dnia, to jedno z najbardziej przełomowych wydarzeń w życiu. I każdemu z całego serca życzyłbym jego własnej przygody, podczas której czasem okazuje się, że wystarczy się na chwilę zatrzymać, wziąć głęboki oddech, aby zauważyć i docenić daną chwilę.

No a żeby dowiedzieć się jak to zrobić, to zapraszam na kurs do Agi. Już ona wie co i jak 

Kamil Tomaszewski o sobie:

Adept uważności szkoły Agnieszki Guzickiej  
Z wykształcenia poligraf, z zawodu operator DTP, drukarz, introligator. Aktualnie handlowiec.