ANNA PIEKARCZYK

"

Redaktor Naczelna Szkoły Językowej i Wydawnictwa EPROFESS

“Z Agnieszką znamy się niecały rok, ale muszę przyznać, że jest to idealny przykład znajomości, kiedy już po paru minutach rozmowy odczuwasz, że twój rozmówca jest ci bliższy niż ktokolwiek poznany wcześniej. Agnieszka ma niezwykły dar rozmowy, słuchania, motywowania. Jest osobą bardzo ciepłą, życzliwą i uważną na wszelkie potrzeby, a przy tym autentyczną, bez udawania, oddana ludziom i pracy, którą uwielbia. Każde spotkanie z nią oparte jest na szacunku, zrozumieniu, w radosnej atmosferze. Bardzo ważne jest to, aby spokoju wewnętrznego po prostu się nauczyć, gdyż pozytywne emocje i myśli znaczne podnoszą nam jakość naszego życia. I to niezależnie od stanu i sytuacji w której się teraz znajdujemy.

W natłoku codziennych prac i tym całym pędzie, potrafię się ‘’spowolnić’’ , uspokoić, odnaleźć i co ogromnie ważne dostrzec w tym wszystkim otoczenie. Nauczyłam się robić przerwy na oddech co jest ogromnie ważne nie tylko dla spokoju psychicznego, ale i dla samego zdrowia fizycznego. Mam wrażenie, że Agnieszka jest osobą, która wszystko i wszystkich potrafi skierować na odpowiedni tor, nauczyć się być tu i teraz, a nie tylko bywać.

Jeżeli więc chcesz odnaleźć w sobie miłość, energię życiową, równowagę emocjonalną, poczuć bezpieczeństwo, spokój i przede wszystkim radość polecam każdemu spotkania z Agnieszką, od której można uczyć się życia.”

Anna Piekarczyk