ANGELIKA KUCHARSKA

"

Właścicielka i koordynatorka szkoleń w firmie Today – Preschool Staff Training

“Agnieszkę Guzicką spotkałam w kwietniu 2016r. i w pierwszej chwili pomyślałam „Hello, ona jest za młoda, żeby czegokolwiek mogła mnie nauczyć o uważności. Ja mam 40 lat, przeczytałam książki i wiem dużo.” I właśnie w tym momencie zaczęła się moja niezwykła podróż, w którą zabrała mnie Agnieszka! Z zaciekawieniem, skromnością, łagodnością, życzliwością, otwartością i ogromną wiarą, miłością w ludzi. Brzmi górnolotnie? Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że wszystko czego oczekiwałam po tym kursie odbyło się zupełnie inaczej, a raczej przyszło jako efekt uboczny   Redukcja stresu? Tak. Poprawa zdrowia? Tak. Docenianie chwili? Tak. Uważne życie? Tak. Tego oczekiwałam i to się stało. Ale przede wszystkim zmieniła się jakość mojego życia. Pojawiła się odwaga, życzliwość, odpuszczanie, akceptacja. Bardzo sobie cenię, że Agnieszka jest nadal częścią mojego życia. Nie dajcie się zwieść jej skromności. To człowiek z głęboką wiedzą (między innymi doktor biologii) i wielkim sercem. Obiema z tych rzeczy podzieli się z wami bez narzucania i przełamywania waszych poglądów.”

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, a także pilotem wycieczek zagranicznych. Swoje doświadczenie zdobywałam jako nauczyciel i lektor języka angielskiego w placówkach publicznych i niepublicznych. Przez ostatnie lata pracowałam intensywnie jako metodyk języka angielskiego oraz dyrektor dwóch dwujęzycznych przedszkoli w sieci warszawskiej oraz ogólnopolskiej.

Prywatnie uwielbiam książki, jogę, mindfulness i Sycylię. Nieustannie fascynuje mnie świat mojego jedenastoletniego syna.

W listopadzie 2016r. na swoje 41 urodziny podaruję sobie kurs nauczycielski jogi, a na 42 kurs nauczycielski mindfulness.

Takie marzenia do spełnienia.